Gebze Havalandırma

GEBZE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ NEDİR ?

Gebze bölgemiz Büyük bir Organize Sanayi bölge sahasıdır. Bu durum Havalandırma alanına olan ilgi ve talebi oldukça arttırmaktadır. Sanayimizin içinde yer alan fabrikaların içerisinde bulunan üretim bölümlerinde, fabrikada çalışanların meydana gelen zararlı hava, kokular ve partiküllerden etkilenmemesi için, Endüstriyel Havalandırma sisteminin kurulmasına ve çıkartılan kirli havanında dışarıya yönetmeliğe uygun olarak atılması gerekmektedir.

Genel Sağlığımız için kirli hava , son derece tehlike arz eder ve insan sağlığına son derece zararlıdır. Çevre, Sağlık  ve Sanayi bakanlıkları ve Denetim Birimlerinin bu konuya olan hassasiyeti oldukça fazladır. Bu konuya örnek verecek olursak , bireylerinin sayısının fazla, çalışma alanının küçük olan fabrikalarda üretim yerlerinden kötü hava akımı engellenemez ise hem insan sağlığı bozulabilir aynı zamanda yaşam kalitesi oldukça düşer. Kısa ve uzun vadede iş hastalıkları görülebilir. Bu sebeple Fabrika Havalandırması son derece önemlidir.

Gebze Havalandırma sistemleri sızdırmazlık özellikli ve bakanlık yönetmeliğine uygun olarak kaliteli havalandırma sistemine uygun olarak keşif hizmetinin akabinde uzman kadrosu ile montaj hizmeti vermekte olup, yapmış olduğu hizmetlere 5 yıl garanti vermektedir. Yanlış, rastgele ve acemice yapılan havalandırma sistemlerinde oluşan ters akımlar veya kaçak durumlarında, havalandırma sisteminin faydasından çok zararı ortaya çıkacaktır.

Gebze Havalandırma

YUKARI Call Now Button0532 494 5812 Ücretsiz Keşif